Çam ormanları içinde bir tatil: Alya Villa İslami Butik Otel

Yazar - 24.04.2015
ayla-villa-otel

Tüm yılın yorgunluğu üzerinizde..Biraz stres atmaya, biraz yalnız kalmaya, biraz da herkesten uzaklaşmaya ihtiyacınız var..

İliklerinize kadar dinlenmek, sonra yine dinlenmek, sonra uzandığınız koltuğunuzdan hem masmavi denizi seyretmek hem tertemiz orman havasını ciğerlerinize çekmek istiyorsunuz.

Yada uzun zamandır ailenize vakit ayıramamanın vicdan azabını çekiyorsunuz. Şöyle deniz kum çocuklarla doyasıya eğlenmek, vakit geçirmek ne iyi olurdu..

Hem sakin bir mekan olmalı, hem yeşillikler içinde; hem deniz olmalı mutlaka hem konfor.. İşte size arayıp da bulamayacağınız, avantajlarla dolu iki muhteşem tatil seçeneği.. İslami konseptte hizmet veren Villa Alya Butik Otel ve Hotel Mavi deniz sizleri yeşilin ve masmavi denizin kucağında huzur dolu bir tatile davet ediyor.

İsterseniz Otellerimizi biraz daha yakından tanıyalım;

ALYA VİLLA BUTİK OTEL

Hayal edin! Terasta uzatmışsınız ayaklarınızı.. gözleriniz kapalı. Orman içinde çam ağaçlarının kokusu tertemiz havayla birlikte doluyor ciğerlerinize.. Kuş seslerinin yankıları adeta hiç duymadığınız bir şarkı gibi kulaklarınızda..

Tüm olumsuzluklar, şehrin yoğun temposu, geride kalmış. Ve siz huzurun kucağında kendinizden geçiyorsunuz..

İşte Villa Alya tam da böyle bir yer.. Doğa içinde konumlanan Alya Villaları , Turunç Koyu’nun eşsiz manzarasını seyredebileceğiniz vadinin içinde bulunmaktadır.

Marmaris’in doğa güzellikleri ile dikkat çeken Turunç Koyu’nun nezih, temiz, berrak ve turkuaz denizi tüm cazibesiyle sizleri bekliyor. Eşsiz doğa güzelliklerinin kucağındaki Alya Villa sizlere gerçek bir tatil yaşatacak.

HAŞEMAYA GEREK YOK

Özellikle muhafazakar bayanların yaşam tarzlarından taviz vermeden tatil yapmasına imkan tanıyan Villa Alya’da her villanın kendine özel havuzu bulunmaktadır. Haşema kullanmadan rahatlıkla girilebilecek bu havuzlar ve bahçeler, başka villalar tarafından kesinlikle gözükmemektedir..

Alya Villalarında tatil yaparken Yaşam tarzınızdan ve alışkanlıklarınızdan ödün vermenize gerek yok. Otelimizde Alkol kullanımı ve servisi yasaktır. Mutfağımızda kullanılan bütün ürünler Helal Gıda Sertifikasına sahiptir. Üstelik Alya Villalarında tatil yapmanız durumunda ; HOTEL MAVİDENİZ’in plajından, bayanlara özel havuzundan, hamam, spa ve buhar odasından, faydalanabileceği gibi canlı müzik, animasyonlara da hiç bir ücret ödemeden katılabilirsiniz.

Erken rezarvasyon fırsatlarını kaçırmamak için;

Alya Villa

TELEFON: 444 32 70 – 0850 811 00 46 CEP: 0532 111 28 29 WEB ADRES: http://alyavillahotel.com/

Alya Villa Butik Otel’den kareler

alyavilla-otel-4 alyavilla-otel-1 alyavilla-otel-2 alyavilla-otel-3

Yazar: Nevbahar

Samanyoluhaber.com Nevbahar Editör Grubu