İstanbul Coffee Festival 25 Aralık’ta Başlıyor

Yazar - 27.12.2014
kahve_6119

İstanbul’u buram buram kahve kokutacak etkinlik İstanbul Coffee Festival, 25-28 Aralık 2014 tarihleri arasında Karaköy’deki Galata Rum Okulu’nda kahve tutkunlarını ağırlayacak.

Bu yıl ilki düzenlenecek İstanbul Coffee Festival, Karaköy’deki Galata Rum Okulu’nun tarihi atmosferinde gerçekleşecek. Kahve severleri bir araya getirecek etkinlikte interaktif workshoplar, seminerler, akustik konserler, sanat sergisi ve daha birçok ilgi çekici etkinlik yer alacak.

İstanbul’un önde gelen kahve dükkanları, özel kahveleri, çayları ve imza yiyecekleriyle bu festivalde olacak. Profesyonel baristalardan gösteri ve sunumlarla, bol bol tadımlara ve ikramlarla kafein bayramı kutlanacak. Ayrıca yeni yıla özel avantajlı fiyatlarıyla tasarım ürünler, interaktif workshoplar, seminerler, akustik konserler, sanat sergisi ve daha birçok ilgi çekici etkinlik de festivalde yer alacak.

Kahve sanatının ve kahve ile ilgili tüm konuların buluşma noktası olarak İstanbul Coffee Festival, her yıl bir kez İstanbul’da kutlanacak.

Melek Şahintürk

Yazar: Melek Şahintürk

Zaman Cumartesi Ekin'de;Çalışan Kadının Mutfağı ve Zaman Arabic'de Türk Mutfağından yemekler ile tariflerini ve yemek sırlarını paylasan,nevbahar.samanyolu.com 'da İnternet editörlüğü yapan; Melekçe Dokunuşlar ile butik pasta ve kurabiye ile uğrasan;Yemek yapmayı seven; yemek yedirmekle mutlu olan bir yemek yazarı.