İşte Ünlülerin Hamilelik Sonrası Zayıflama Sırları

Yazar - 01.07.2016
wilma elles

01Son zamanlarda birçok ünlü isim annelik heyecanını yaşadı. Annelik duygusunu her şeyin üstünde tutmalarına rağmen en büyük korkuları hamilelik sürecinde aldıkları kiloları geri verememekti. Ancak hemen hepsi emzirerek çok kısa sürede eskisinden daha iyi bir forma girdiklerini belirtti. İşte o ünlüler…

Aslı Tandoğan: Yürüyüş yaparak 22 kilo verdi

Kısa süre önce oğlu Atlas’ı dünyaya getiren Aslı Tandoğan, hamilelik döneminde aldığı 22 kiloyu normal doğum ve spor sayesinde verdiğini belirtti. Tandoğan, “Bisiklete binip bol bol yürüyüş yaptım. Emzirmenin de büyük faydasını gördüm” dedi.

Meryem Uzerli: Bisikletle 14 kilo zayıfladı

Kızı Lara’yı büyüttükten sonra setlere dönüş yapan Meryem Uzerli, hamileliğinde aldığı 14 kiloyu vererek eskisinden daha iyi bir forma sahip oldu. Yine eski pantolonlarını giymeye başladığını belirten Uzerli, sağlıklı beslenerek ve bisiklete binerek kilolarından kurtulduğunu açıkladı.

Ece Erken: Emzirerek 35 kilo verdi

Ece Erken, hamilelik döneminde aldığı 35 kilonun tamamını 6 ayda vermeyi başardı. Erken süratle eski formuna nasıl döndüğü sorulunca, “Oğlum Eymen sayesinde oldu. Emzirdiğim için her gün fazladan yaklaşık 500 kalori harcadım. Şu an yine 50 kiloyum” şeklinde cevap verdi.

Bade İşcil: En az 6 ay emzirin

Ba­de İş­çil, ha­mi­le­li­ğin­de al­dı­ğı 17 ki­lo­yu ve­rip es­ki for­mu­na ka­vuş­tu. Ki­lo ver­mek­te em­zir­me­nin önem­li ol­du­ğu­nu be­lir­ten İş­çil,“Vü­cut an­ne sü­tü­nü üret­mek için muh­te­şem bir efor har­cı­yor. En az al­tı ay em­zi­ren her an­ne es­ki for­mu­na hat­ta da­ha iyi­si­ne ka­vuşabilir” dedi. ­

Wilma Elles: 25 kilo verdi

Üç ay önce ikizlerini dünyaya getiren Wilma Elles, hamileliğinde aldığı 25 kiloyu kısa sürede verdi. Geçtiğimiz günlerde podyuma çıkarak fit görüntüsüyle şaşırtan Elles, “Günde sadece 20 dakika yavaş yavaş yüzüyorum. Spor da diyet de yapmıyorum. Ama biliyorsunuz, ikizleri emzirirken 1500 kalori harcıyorum” diye konuştu.

Seda Üren: Şiddetle tavsiye ederim

Seda Üren, hamilelik sürecinde aldığı 14 kilonun 12’sini kısa sürede verdi. Fazla kiloları rejim ve spor yapmadan verdiğini söyleyen Üren, “Bebeğimi emzirerek aldığım kiloları 3 ayda verdim. Anne adaylarına bebeklerin emzirmelerini şiddetle tavsiye ederim” diye konuştu.

 

bugün

Yazar: Nevbahar

Samanyoluhaber.com Nevbahar Editör Grubu