Kısa Film Festivali

Yazar - 04.01.2015
festival

Şehrin her yerinde kısa filmler

Türkiye’nin de aralarında olduğu 20 ülke, ilginç bir kısa film festivaline ev sahipliği yapacak. ‘Art By Chance Ultra Kısa Film Festivali’, 15 Ocak-15 Şubat günleri arasında aynı anda 200 şehirde gerçekleşecek. THY sponsorluğunda yapılacak festivalde, 30 saniyelik ultra kısa filmler, binlerce ekranda izleyicilerle buluşacak. Festivalin en can alıcı noktası, filmlerin film salonları yerine şehrin dört bir yanına yayılan dijital ekranlarda gösterilecek olması.

Art By Chance, metropol insanlarının içinde bulunduğu monotonluğu zengin içerikli bir festivalle kırmayı hedefliyor. Dünyanın en geniş kamusal sanat etkinliği olarak sinemayı sokak sanatına dönüştüren festival, alışveriş merkezlerinde, kafelerde, metrolarda, havalimanlarında ve birçok noktada karşımıza çıkacak.

Melek Şahintürk

Yazar: Melek Şahintürk

Zaman Cumartesi Ekin'de;Çalışan Kadının Mutfağı ve Zaman Arabic'de Türk Mutfağından yemekler ile tariflerini ve yemek sırlarını paylasan,nevbahar.samanyolu.com 'da İnternet editörlüğü yapan; Melekçe Dokunuşlar ile butik pasta ve kurabiye ile uğrasan;Yemek yapmayı seven; yemek yedirmekle mutlu olan bir yemek yazarı.